LASH LIFT + BOTOX

Organic Lash Botox

to głęboka odżywcza kuracja na rzęsy, wyłącznie do użytku profesjonalnego.

Skomponowany tak, by jak najlepiej zregenerować, nawilżyć oraz odbudować naturalne rzęsy. Bazowany w 97,7% na składnikach naturalnych. Zabiegi z jego wykorzystaniem gruntownie odbudowują i pogrubiają zniszczone włókna włosa, dzięki skoncentrowanym aktywnym składnikom takim jak organiczny olej jojoba, olej z lnicznika siewnego, olej z nasion czarnuszki siewnej czy proteiny jedwabiu, które gwarantują nawilżenie, uzupełnienie, naprawę i odświeżenie rzęs już od pierwszego użycia, dodając im niesamowitego blasku i miękkości jednocześnie eliminując suchość.

Nie zawiera SLS, SLES, silikonów i parabenów oraz syntetycznych barwników i konserwantów.

Składniki aktywne: woda różana, organiczny olej jojoba, olej z lnicznika siewnego, organiczny ekstrakt z bambusa, drożdże, ylang ylang, proteiny jedwabiu, olej makadamia, olej z nasion ogórecznika, kwas mlekowy.

Cudowne, trwale podkręcone rzęsy!

Już teraz twoje rzęsy staną się dłuższe bez konieczności poddawania się zabiegowi przedłużania rzęs!

Zabieg LASH LIFTINGU  jest semipermanetną zmianą kształtu rzęs na bardziej zalotne, podkręcone, a co za tym idzie również wyglądające na zdecydowanie dłuższe niż w rzeczywistości.

Półtrwałość zabiegu wynika z cyklu życia rzęsy, który nie pozwala nam na trwałe zmienić kierunku oraz skrętu rzęs naturalnych, zatem każda nowa rzęsa po wymianie będzie miała kształt jak przed liftingiem.

Zabieg może się utrzymywać od 4 do 8 tygodni w zależności od cyklu wzrostu rzęs.

PRZEDŁUŻANIE RZĘS

Zapraszamy na zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs Koszalin.

Oferujemy szereg metod jakimi wykonywane są rzęsy. Do przedłużania rzęs zawsze podchodzimy indywidualnie w zależności od potrzeb i oka klientki. Dobieramy taką metodę, aby efekt był satysfakcjonujący, a Pani czuła się pięknie. Która kobieta nie chciałaby zachwycać pięknym spojrzeniem?

W ramach przypomnienia: Jak dbać o rzęsy

1. Przez pierwszych 48h staramy się unikać kontaktu oczu z wodą
2. Nie pocieramy rzęs. Niewskazane jest również zbyt częste dotykanie ich
3. Unikamy sauny, solarium i basenu przez pierwsze 48h po aplikacji
4. Rzęsy czyścimy codziennie, beztłuszczowym płynem lub szamponem dla dzieci
5. Ewentualny makijaż usuwamy delikatnie, materiałami bez włókien
6. Nie ściągamy rzęs same

HENNA PUDROWA I LAMINACJA BRWI

Jeśli nie posiadasz idealnych brwi, a włoski rosną dość nieregularnie – poznaj laminowanie brwi – innowacyjny zabieg pozwalający na ułożenie i zmianę kierunku niesfornie rosnących włosków.

Dodatkowym atutem laminowania brwi jest intensywna regeneracja i odżywienie. W efekcie są one grubsze, gęstsze i bardziej błyszczące.

Zastosowanie odpowiednich preparatów do pielęgnacji w domu po zabiegu zapewnia długotrwałą regenerację brwi oraz stymuluje „cebulki” do wzrostu silnych i zdrowych włosków.

Zabieg można uzupełnić farbowaniem henną oraz regulacją, w zależności od potrzeb oraz oczekiwań klientów.