WYBIERAJĄC PAKIET OSZCZĘDZASZ!

Zarezerwuj pakiet telefonicznie pod numerem 721 642 519

PAKIET I

Peeling ciała, enzymatyczny peeling twarzy, masaż KOBIDO, maska odżywcza

PAKIET II

Peeling żurawinowy, maska żurawinowa,
olejowanie ciała

PAKIET III

Peeling ciała, masaż całego ciała, peeling enzymatyczny twarzy, masaż KOBIDO, maska odżywcza

PAKIET IV

Fuoco hot body mask antycellulite + kamienie własnoręcznie przygotowywane z proszku kamienia księżycowego

PAKIET V

FUOCO moonstone masaż kamieniami

Innowacynna technologia wykrzystująca inteligentne produkty pomaga wyrzeźbić kontury ciała, wyszczuplić i zredukukować nieestetyczny cellulit.

PAKIET VI

 Fuoco PLUS basic (napinający, anty-aging, zagęszczający skórę)

Linia Fuoco Plus to idealne rozwiazanie, aby szybko i skutecznie uzyskać efekt idealnej kobiecej sylwetki.

PAKIET VII

SINECELL basic – To profesjonalna linia antycellulitowa. Dla osób, które prowadzą szybki i stresujący tryb życia. Peeling antycellulitowy
*BŁOTO DRENUJĄCE-ANTYCELLULITOWE *SERUM DRENUJĄCE *KREM ANTYCELLULITOWY

PAKIET VIII

SINECELL + bandaże
Scrub antycellulitowy 
* BŁOTO DRENUJĄCE-ANTYCELLULITOWE
* SERUM DRENUJĄCE
* BANDAŻE DRENUJĄCE lub BANDAŻE ANTYCELLULITOWY HOT
* KREM ANTYCELLULITOWY

MASAŻ LECZNICZY

To forma fizycznego oddziaływania na organizm ludzki za pomocą bodźców mechanicznych, głównie pod postacią ucisku na tkanki, którego celem jest wywołanie odczynu miejscowego i ogólnego.

 

DZIAŁANIE MASAŻU:

 • zwiększa przepływ krwi i chłonki,
 • naczynia i mięśnie ulegają rozluźnianiu,
 • następuje przyspieszone usuwanie produktów przemiany materii,
 • przyspieszone krążenie krwi i chłonki,
 • uwalnianie hormonów tkankowych: histamina, aminy, prostaglandyny,
 • pobudzanie wywołane zamianą energii mechanicznej na elektryczną z odruchowym pobudzaniem poprzez drogi nerwowe OUN.

PRZECIWWSKAZANIA:

 • przerwanie ciągłości skóry pacjenta,
 • zmiany ropne,
 • dermatozy,
 • rany,
 • niezagojone blizny,
 • stany gorączkowe,
 • czynne przetoki, zmiany nowotworowe (uwaga czerniak),
 • zmiany zakrzepowe – zapalne żył,
 • żylaki,
 • stany krwotoczne (zwłaszcza pochodzenia naczyniowego),
 • kamica nerkowa, kamica pęcherzyka żółciowego,
 • zmiany zapalne narządów wewnętrznych,
 • krwotoki,
 • menstruacja u kobiet.

MASAŻ GŁOWY

Masaż ten pozwala pozbyć się bólów głowy, uspokoić nerwy, zrelaksować się, poprawić ukrwienie skóry.

To ostatnie wpływa na stan włosów. Osoby, które zmagają się z nadmiernym wypadaniem włosów oraz z ich kiepskim wyglądem powinny skorzystać z masażu głowy.

Efekty przynosi regularne masowanie głowy.

Masaż, nawet ten wykonywany miejscowo, rozluźnia całe ciało. Dlaczego tak się dzieje? Masaż działa na psychikę. Dzięki rozluźnieniu spiętych mięśni przynosi relaks fizyczny.
Dzięki temu ulga ogarnia też ludzką psychikę. Masaż wykorzystywany jest nie tylko w celach relaksacyjnych, ale też w celach leczniczych.
Głównym zadaniem masażu klasycznego jest leczenie wielu schorzeń.

Ból głowy to częsta dolegliwość.

Migrenowe bóle głowy bywają bardzo uciążliwe i trudno znaleźć na nie skuteczny środek przeciwbólowy.

Masaż poprawia mikrokrążenie skóry na głowie oraz w całym ciele.
Dzięki temu, że krew szybciej krąży, możliwa jest szybsza wymiana składników odżywczych, witamin i minerałów oraz pozbycie się szkodliwych produktów przemiany materii.
Część składników odżywczych przenika do mózgu i poprawia zdolność koncentracji, poprawia pamięć, wpływa korzystnie na inteligencję.

MASAŻ ODCHUDZAJĄCY

Masaż odchudzający to praca na rzecz zmniejszenia tkanki tłuszczowej, odprowadzenie toksyn, regulacja płynów ustrojowych oraz co jest bardzo istotne, wzmacnianie przesilonych mięśni i stawów w wyniku przeciążenie organizmu nadwagą.

Skuteczny masaż odchudzający powinien być masażem najintensywniejszym ze wszystkich. Ugniatanie, uciskanie i oklepywanie ciała jest dość bolesne, ponieważ jego zadaniem jest rozbicie komórek tłuszczu, które znajdują się głęboko w tkance podskórnej. Można dzięki niemu wymodelować i wyszczuplić sylwetkę a także pozbyć się cellulitu.

Masaż odchudzający jest jedną z podstawowych metod w terapii nadwagi.

Pamiętajmy jednak, że licząc na terapię odchudzającą polegającą jedynie na biernej postawie i zastosowaniu jedynie masażu, dla wielu osób efekty będą wysoce niezadowalające.

Wykonywany jest w oparciu o całościowy masaż leczniczy, łącząc w sobie techniki masażu klasycznego i technik łącznotkankowych. Polecany jest szczególnie w celu likwidacji tkanki tłuszczowej z okolic pośladków, bioder i ud, przyczynia się również do ogólnego spadku wagi. Masaż odchudzający modelując sylwetkę, stanowi skuteczne uzupełnienie kuracji odchudzających, a zarazem ma działanie rewitalizujące.

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Masaż bańką chińską jest metodą, która polega wykorzystaniu próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek.

Zabieg rozpoczyna się od nasmarowania ciała specjalnym olejkiem. Następnie specjalista przystawia bańkę do wybranego punktu na ciele i przyciska. W ten sposób wytwarza się podciśnienie, dzięki któremu bańka przysysa się do skóry.

Jeden seans trwa 30 minut.

Kto może poddać się masażowi bańką chińską?

Masaż bańką chińską nie sprowadza się wyłącznie do działania leczniczego. Wpływa korzystnie na wygląd sylwetki, pozwalając pozbyć się niedoskonałości. Posiada również właściwości relaksujące, przynosząc odprężenie.

Masaż bańką chińską pozwala:

– zredukować cellulit (w każdym stadium zaawansowania),
– przyspieszyć przemianę materii,
– poprawić ukrwienie,
– pozbyć się zbędnych substancji toksycznych,
– zmniejszyć bóle kręgosłupa,
– zmniejszyć napięcie mięśniowe.

Antycellulitowy masaż bańką chińską

Masaż bańką chińską działa niczym drenaż limfatyczny. Poprawia krążenie krwi, przyspiesza metabolizm i usuwa nadmiar toksycznych substancji. Dzięki temu możliwe jest przyspieszenie procesów spalania tkanki tłuszczowej i widoczna redukcja cellulitu. Komórki stają się znacznie lepiej odżywione, co jest efektem zwiększenia przepływu substancji odżywczych. Mniejsze stają się też obrzęki, dzięki poprawie krążenia i działania układu limfatycznego.

MASAŻ SPORTOWY

Masaż sportowy to nieodłączny element treningu każdego sportowca, który ma wiele wspólnego z masażem klasycznym, z tą różnicą, że jest wykonywany przy użyciu większej siły i energii.

Masaż sportowy to nieodłączny element odnowy biologicznej, który jest wykorzystywany w profesjonalnych programach treningowych.
Ponadto masaż sportowy pomaga zapobiegać kontuzjom, likwiduje skutki przetrenowania, rozgrzewa i relaksuje mięśnie oraz zapobiega zakwasom po ćwiczeniach.

Masaż całego ciała sportowca przypomina masaż izometryczny, którego celem jest odbudowa masy mięśniowej i przywrócenie sprawności mięśni sprzed urazu.

Masaż sportowy to rodzaj masażu, który jest przeznaczony szczególnie dla sportowców.

Przypomina on masaż izometryczny , ponieważ pomaga w odbudowie i przyroście masy mięśniowej oraz siły mięśniowej, a ponadto redukuje tkankę tłuszczową znajdującą się pod skórą.

Masaż sportowy to ogólna nazwa, która łączy kilka rodzajów masażu. Wykonuje się go między zawodami i tuż przed samym wysiłkiem fizycznym.

 

AKUPRESURA STÓP

Jedną z naturalnych metod leczenia różnorodnych schorzeń jest wywodzący się z krajów Dalekiego Wschodu akupresura stóp.

Metoda ta z powodzeniem stosowana jest od wieków w Chinach, Indiach, starożytnym Rzymie i Egipcie, a ostatnio również na całym świecie jako alternatywna terapia dla medycyny konwencjonalnej. Stanowi ona metodę masażu polegającą na udrożnieniu kanałów energetycznych poprzez wykonywanie różnorodnych form ucisków na określone punkty znajdujące się na stopach w celu uzyskania efektu profilaktycznego lub leczniczego.

Odczucia mogą występować w miejscu bezpośredniego oddziaływania na punkt przenikając w głąb ciała lub promieniować na dużej powierzchni ciała, a nawet do miejsc odległych od punktu.

Stopa ludzka to zakończenie 7200 nerwów, które mają bezpośrednie połączenie z mózgiem, a równocześnie z wszystkimi częściami ciała.

Masaż stref reflektorycznych stóp może

być wykorzystywany w:

– ogólnej profilaktyce zdrowotnej
– regulowaniu czynności narządów
– harmonizowaniu układu odpornościowego
– leczenie konkretnych zaburzeń somatycznych i  psychicznych
– opiece pooperacyjnej
– leczenie dolegliwości  wywołanych stresem

JAPOŃSKI MASAŻ KOBIDO

to starożytna technika, która w nieinwazyjny sposób poprawi owal twojej twarzy, ujędrni skórę i wygładzi zmarszczki. To naprawdę działa!

Masaż Kobido wywodzi się z Japonii i przez długie stulecia był pilnie strzeżony i zarezerwowany jedynie dla członków rodziny królewskiej. Dziś ten rodzaj masażu cieszy się coraz większą popularnością na całym świecie jako niezwykle skuteczny, a przy tym naturalny sposób na zniwelowanie oznak upływającego czasu.

Masaż poprawia kontur twarzy, przywracając mu młodzieńczą wyrazistość i zapobiega powstawaniu tzw. chomiczków, jednej z mniej lubianych oznak starzenia. Podnosi policzki, spłyca bruzdy nosowo-wargowe, niweluje opuchliznę. Pomaga zmniejszać worki pod oczami czy opadające powieki. Rozprostowuje lwią bruzdę między brwiami i poprzeczne zmarszczki na czole. Sprawia, że skóra staje się bardziej jędrna i promienna.

Cały ten proces odbywa się stopniowo, a zmiany są subtelne, choć zauważalne. Z zabiegu na zabieg zyskujesz coraz lepszy wygląd.

Upiększające rezultaty widać już po pierwszym masażu Kobido, ale dla pełnego efektu najlepiej jest wykonać ich 6-8, raz w tygodniu. Później warto wykonać zabieg przypominający

MASAŻ RELAKSACYJNY

Celem masażu relaksacyjnego jest uspokojenie organizmu oraz wprowadzenie go w stan relaksu.

To doskonała forma terapii niemal dla każdego. Masaż ten sprawdza się w stanach zmęczenia fizycznego – na przykład po długotrwałym wysiłku sportowym, jak i zmęczenia umysłowego – po ciężkim dniu w pracy, czy doświadczeniu stresującej sytuacji. Jest to bardzo delikatny zabieg, prowadzony w spokojnej, wyciszającej atmosferze, która pozwala pacjentowi oderwać się od problemów i rozluźnić się w pełni.

Poza efektem rozprężenia i relaksu, masaż relaksacyjny korzystnie wpływa na wiele aspektów pracy organizmu, pozwalając między innymi:

 • zniwelować dolegliwości bólowe – sprawdza się zatem m.in. po kontuzjach, a także, wspomagająco, w trakcie rehabilitacji po wypadkach,
 • poprawić metabolizm – przyspieszając proces spalania zbędnej tkanki tłuszczowej,
 • poprawić ukrwienie ciała – zapewniając rozszerzenie naczyń włosowatych i zapobiegając powstawaniu zakrzepów żylnych,
 • stymulować układ limfatyczny – pomagając szybciej usunąć toksyny z organizmu i wzmacniając naszą odporność.

MASAŻ CZEKOLADĄ

Zabieg pozwala nie tylko uzyskać pozytywne efekty odbijające się korzystnie na ciele, ale również przynosi psychiczne ukojenie. To dlatego masaż czekoladowy cieszy się wzrastającą popularnością.

Na czym polega masaż czekoladą?

Czekolada wykorzystywana w zabiegach działa silnie odprężająco i regenerująco. Odpowiada za poprawę krążenia krwi, redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz zmniejszenie widoczności cellulitu. A to wszystko dzięki zawartym w czekoladzie cennym składnikom, wśród których należy wymienić między innymi: dobroczynne lipidy, witaminy z grupy B, witaminę A i E (należące do silnych antyoksydantów) czy magnez.  Czekolada stanowi także źródło polifenoli – silnych przeciwutleniaczy, które wymiatają wolne rodniki, przeciwdziałając między innymi przedwczesnemu starzeniu się organizmu.

Masaż czekoladą opiera się na klasycznych technikach. Masażysta nakłada masę ciemnej czekolady z dodatkiem aromaterapeutycznych olejków na miejsca poddawane zabiegowi, a następnie przeprowadza masaż poszczególnych partii ciała.  Po masażu ciało owijane jest folią i przykrywane kocem. Po 15-20 minutach folia jest odwijana, a pacjent może zmyć z siebie czekoladę pod prysznicem w łazience, która znajduje się przy gabinecie.

MASAŻ KAMIENIAMI

Jeśli czujesz zmęczenie i osłabienie, masz dość nadmiernych sytuacji stresowych
– masaż kamieniami to najlepsze rozwiązanie. Połączenie technik relaksacyjnych z właściwościami uzdrawiającymi, szybko postawi Cię na nogi – odzyskasz energię i doskonałe samopoczucie.

Na czym polega działanie masażu z wykorzystaniem kamieni?

Masaż gorącymi kamieniami działa fizjoterapeutycznie. Przywraca sprawność uszkodzonym narządom, a jednocześnie sprzyja wypoczynkowi i regeneracji. Tym samym zwiększa zdolność wysiłkową organizmu.

Jego działanie sprowadza się do łagodzenia wszelkiego rodzaju bólów mięśniowych i bólów związanych z napięciem nerwowym.

Świetnie wspiera układ krążenia, poprawiając jego funkcjonowanie.

Masaż kamieniami bazuje na teorii przepływu energii przez organizm. Uważa się, że są w nim zlokalizowane ośrodki energii zwane czakrami – każdy znajduje się w bezpośrednim otoczeniu jednego z gruczołów wydzielania wewnętrznego. Kamienie układa się zgodnie z mapami rozmieszczenia punktów energetycznych i przesuwa wzdłuż meridianów, czyli kanałów łączących punkty. W ten sposób usprawniany jest przepływ energii.

MASAŻ ŚWIECĄ

Masaż świecą z pewnością przypadnie do gustu wszystkim amatorom olejków do masażu i tej magicznej atmosfery, jaką dają zapalone świece. Do masażu używa się świec wykonanych w 100% z naturalnych składników. W przeciwieństwie do tradycyjnych świec nie zawierają one produktów ropopochodnych, ani parafiny.

Piękna skóra, głębokie nawilżenie, odżywienie, ukojenie dla suchej skóry i ta gra światła na Twojej skórze to coś, co każdy z nas pokocha.

Jak wygląda masaż świecą?

Wykonuje się go na bazie technik masażu relaksacyjnego, a masażysta stale zapala i gasi świecę, dzięki czemu wosk jest cieplejszy i lepiej się wchłania w głębokie partie skórne, a co najważniejsze taki masaż zazwyczaj trwa ok. 1 godziny, co oznacza głęboki relaks, a tego nigdy nie za wiele.

Nie trzeba chyba przypominać jak zbawienny w skutkach jest masaż począwszy od relaksacji i rozluźnienia mięśni, a skończywszy na cudownych doznaniach zapachowych.

LOMI LOMI NUI

Inaczej nazywany jest masażem ,,Kochających Rąk”. Jego istotą i siłą jest przekazanie w ruchach rąk akceptacji, głębokiego szacunku i miłości. Pełna koncentracja na masowanej osobie w chwili wykonywania masażu zapewnia wysoki poziom energii w trakcie całej sesji.

Lomi Lomi Nui jest masażem całościowym w całym znaczeniu tego słowa. Nie tylko działa rozluźniająco na mięśnie, ale usuwa wewnętrzne blokady i napięcia. W naturalny sposób leczy psychikę pacjenta. Bardzo głęboko relaksuje i odpręża.

Działanie masażu na poziomie fizycznym

rozluźnia mięśnie

pobudza układ limfatyczny i krwionośny

wspomaga trawienie i przemianę materii

zwiększa ruchliwość i elastyczność stawów

poprawia krążenie

wpływa na odmłodzenie całego ciała

uwalnia od napięć

Działanie masażu na poziomie emocjonalnym

wspomaga usuwać lęki, obawy, przyzwyczajenia

pomaga w zwalczaniu stresu, rozwiązywaniu problemów

Działanie masażu na poziomie duchowy
zwiększa samoakceptację i rozumienie otaczającego świata

Działanie masażu na poziomie energetycznym

poprawia przepływ energii wewnątrz ciała i pobudza do działania

przywraca wewnętrzny spokój optymizm, radość, chęć do życia i działania

MASAŻ MIODEM

Przez całe stulecia, kobiety dla podtrzymania młodości, pięknej skóry i włosów, stosowały kosmetyki zawierające miód.

W trakcie masażu miodem uruchamiany jest proces regeneracji skóry i tkanek podskórnych w tym mięśni, a także dochodzi do oczyszczenia skóry poprzez wydalenie nagromadzonych toksyn i zbędnych minerałów przez skórę.

Masaż miodowy działa regenerująco i odżywczo na skórę oraz skutecznie zapobiega powstawaniu:

– cellulitu,  – rozstępów skóry,  – blizn

DZIAŁANIE:

wspomaga wydzielanie gruczołów potowych, ułatwiając usuwanie przez skórę szkodliwych substancji. Wyciąga nagromadzone w niej toksyny, otwiera pory, intensywnie dotlenia. Jest o wiele skuteczniejszy niż peeling i sauna

przyczynia się do udrożnienia systemu limfatycznego oraz stymuluje wydzielanie gruczołów potowych

poprawia sprawność układu krążenia, działa przeciwzapalnie i wspomaga naturalną odporność organizmu

 korzystnie oddziałuje przy depresji, spadku nastroju (chandrze) i kuracji antynikotynowej:

– zmniejsza nadpobudliwość nerwową, regeneruje po przemęczeniu i wyczerpaniu, stabilizuje sen.

PRZECIWWSKAZANIA:

 • nietolerancja miodu (uczulenie na produkty pszczele)

 • choroba nowotworowa

 • zaawansowane żylaki i kruchość naczyń

 • miażdżyca

 • gorączka i stan podgorączkowym

 • ciąża

MASAŻ AJURWEDYJSKI

Abhyanga- podstawowy ajurvedyjski masaż całego ciała olejami ziołowymi.

Jeden z Najstarszych zabiegów wywodzący się ze starożytnych Indii. Wykonywany jest rytmicznymi ruchami przez co daje poczucie głębokiego relaksu i odprężenia, zwiększa siły witalne organizmy i obniża poziom Vata.

Abhyanga jest zaliczany również do masaży leczniczych, które mogą znacznie pomoc ze schorzeniami i wzmocnić organizm. Stosuje się oleje ziołowe o rożnym działaniu- oleje odżywcze, regenerujące, oczyszczające, uspakajające, energetyczne i inne.

Korzyści płynące z tego niesamowitego zabiegu:

– Wprowadza w głęboki  stan relaksu
– Wzmacnia system odpornościowy
– Poprawia krążenie
– Usuwa sztywność w stawach
– Odmładza i regeneruje skórę
– Ujędrnia skore

MASAŻ Zoga face integration

Masaż Zoga Face Integration charakteryzuje się dużym bodźcem i spektakularnym efektem odmładzającym oraz liftingującym i terapeutycznym.

Jest to nowość na Polskim rynku i świetny zabieg dla każdego kto preferuje skuteczne i naturalne metody odmładzania. Zoga Face Integration charakteryzuje się dużym bodźcem i spektakularnym efektem odmładzającym, liftingującym i terapeutycznym.