Organic Lash Botox

to głęboka odżywcza kuracja na rzęsy, wyłącznie do użytku profesjonalnego.

 

Skomponowany tak, by jak najlepiej zregenerować, nawilżyć oraz odbudować naturalne rzęsy. Bazowany w 97,7% na składnikach naturalnych. Zabiegi z jego wykorzystaniem gruntownie odbudowują i pogrubiają zniszczone włókna włosa, dzięki skoncentrowanym aktywnym składnikom takim jak organiczny olej jojoba, olej z lnicznika siewnego, olej z nasion czarnuszki siewnej czy proteiny jedwabiu, które gwarantują nawilżenie, uzupełnienie, naprawę i odświeżenie rzęs już od pierwszego użycia, dodając im niesamowitego blasku i miękkości jednocześnie eliminując suchość.

Nie zawiera SLS, SLES, silikonów i parabenów oraz syntetycznych barwników i konserwantów.

Składniki aktywne: woda różana, organiczny olej jojoba, olej z linicznika siewnego, organiczny ekstrakt z bambusa, drożdże, ylang ylang, proteiny jedwabiu, olej makadamia, olej z nasion ogórecznika, kwas mlekowy.

 

 

Cudowne, trwale podkręcone rzęsy!

Już teraz twoje rzęsy staną się dłuższe bez konieczności poddawania się zabiegowi przedłużania rzęs!

Zabieg LASH LIFTINGU  jest semipermanetną zmianą kształtu rzęs na bardziej zalotne, podkręcone, a co za tym idzie również wyglądające na zdecydowanie dłuższe niż w rzeczywistości.

Półtrwałość zabiegu wynika z cyklu życia rzęsy, który nie pozwala nam na trwałe zmienić kierunku oraz skrętu rzęs naturalnych, zatem każda nowa rzęsa po wymianie będzie miała kształt jak przed liftingiem.

Zabieg może się utrzymywać od 4 do 8 tygodni w zależności od cyklu wzrostu rzęs.