DEPILACJA LASEROWA

BEZBOLESNA DEPILACJA– CRISS COOL LASER

Dzięki zastosowaniu doskonałego chłodzenia wodnego poprzez kryształ szafirowy oraz metalowy radiator, stanowiący czołowy element głowicy zabiegi laserem CRISS COOL LASER są bezbolesne. Dlaczego warto wybrać 3 długości fali ?
 
Długość fali 755nm (Alexandryt): Stosowany dla najszerszej gamy rodzajów i kolorów włosów. Długość fali zapewnia silniejszą absorpcję energii przez chromofor melaniny, dzięki czemu idealnie nadaje się do szerokiej gamy rodzajów włosów i kolorów – szczególnie jasnych i cienkich. Przy bardziej powierzchownej penetracji długość fali 755 nm celuje w wybrzuszenie mieszka włosowego i jest szczególnie skuteczna w przypadku powierzchniowo osadzonych włosów w obszarach takich jak brwi i górna warga.
 
Długość fali 808 nm: Klasyczna długość fali w laserowym usuwaniu włosów, długość fali 808 nm, zapewnia głęboką penetrację mieszków włosowych o wysokiej mocy, wysokiej częstotliwości powtarzania i dużej wielkości plamki w celu szybkiego działania. 808 nm (dioda): ma umiarkowany poziom absorpcji melaniny, dzięki czemu jest bezpieczny dla ciemniejszych rodzajów skóry. Jego możliwości głębokiej penetracji są ukierunkowane na wybrzuszenie i cebulkę mieszków włosowych, podczas gdy umiarkowana penetracja głębokości tkanek sprawia, że idealnie nadaje się do usuwania włosów z rąk, nóg, policzków i brody. Długość fali 1064nm (Yag) : Specjalizuje się do ciemniejszych rodzajów skóry.
 
Długość fali YAG 1064 charakteryzuje się niższą absorpcją melaniny, dzięki czemu jest skoncentrowanym rozwiązaniem dla ciemniejszych rodzajów skóry. Jednocześnie 1064 nm oferuje najgłębszą penetrację mieszków włosowych, umożliwiając celowanie w cebulkę , a także leczenie głęboko osadzonych włosów w obszarach takich jak skóra głowy, włosy pod pachami i obszary łonowe. Przy wyższej absorpcji wody generującej wyższą temperaturę włączenie fali o długości 1064 nm zwiększa profil termiczny całego zabiegu laserowego w celu najbardziej skutecznego usuwania włosów.

DEPILACJA LASEROWA

Laser diodowy LightSheer DESIRE®

to innowacyjny, najnowszy produkt z rodziny laserów LightSheer amerykańskiej firmy Lumenis, uznawany za najmocniejszy i najskuteczniejszy na świecie system do trwałego usuwania owłosienia.

Light Speer desire został uznany za najlepsze urządzenie do depilacji zbędnego owłosienia na kongresie Amerykańskiego Towarzystwa Dermatologicznego w San Francisco.

Laser emituje łagodną wiązkę promieni, która jest pochłaniana przez barwnik włosa (melaninę) co prowadzi do zniszczenia jego cebulki. Należy pamiętać, że nie wszystkie włosy rosną równocześnie. Laser może zniszczyć włosy znajdujące się w fazie aktywnego wzrostu, zwaną fazą anagenu. Pozostałe włosy są w fazie spoczynku. Po tym okresie część włosów znów wchodzi w aktywny etap wzrostu. Dlatego też, aby usunąć wszystkie włosy zabiegi muszą być powtarzane. Skuteczność działania lasera oraz liczba zabiegów jakie należy wykonać uzależnione są od koloru, gęstości i grubości włosów, a także od indywidualnych cech organizmu.

Gwarantowane efekty już od 3 zabiegów!!!