DEPILACJA LASEROWA

BEZBOLESNA DEPILACJA KOSZALIN

Dzięki zastosowaniu doskonałego chłodzenia wodnego poprzez kryształ szafirowy oraz metalowy radiator, stanowiący czołowy element głowicy zabiegi laserem są bezbolesne.

Dlaczego warto wybrać 3 długości fali?

Długość fali 755nm: Stosowany dla najszerszej gamy rodzajów i kolorów włosów. Długość fali zapewnia silniejszą absorpcję energii przez chromofor melaniny, dzięki czemu idealnie nadaje się do szerokiej gamy rodzajów włosów i kolorów – szczególnie jasnych i cienkich. Przy bardziej powierzchownej penetracji długość fali 755 nm celuje w wybrzuszenie mieszka włosowego i jest szczególnie skuteczna w przypadku powierzchniowo osadzonych włosów w obszarach takich jak brwi i górna warga.

Długość fali 808 nm: Klasyczna długość fali w laserowym usuwaniu włosów, długość fali 808 nm, zapewnia głęboką penetrację mieszków włosowych o wysokiej mocy, wysokiej częstotliwości powtarzania i dużej wielkości plamki w celu szybkiego działania. 808 nm (dioda): ma umiarkowany poziom absorpcji melaniny, dzięki czemu jest bezpieczny dla ciemniejszych rodzajów skóry. Jego możliwości głębokiej penetracji są ukierunkowane na wybrzuszenie i cebulkę mieszków włosowych, podczas gdy umiarkowana penetracja głębokości tkanek sprawia, że idealnie nadaje się do usuwania włosów z rąk, nóg, policzków i brody.

Długość fali 1064nm: Specjalizuje się do ciemniejszych rodzajów skóry. Długość fali YAG 1064 charakteryzuje się niższą absorpcją melaniny, dzięki czemu jest skoncentrowanym rozwiązaniem dla ciemniejszych rodzajów skóry. Jednocześnie 1064 nm oferuje najgłębszą penetrację mieszków włosowych, umożliwiając celowanie w cebulkę , a także leczenie głęboko osadzonych włosów w obszarach takich jak skóra głowy, włosy pod pachami i obszary łonowe. Przy wyższej absorpcji wody generującej wyższą temperaturę włączenie fali o długości 1064 nm zwiększa profil termiczny całego zabiegu laserowego w celu najbardziej skutecznego usuwania włosów.

KARBOKSYTERAPIA

Karboksyterapia likwidacja rozstępów Koszalin

Jak działa zabieg Karboksyterapii?


Wskazania do zabiegu Karboksyterapii to:

❣ cienie i obrzęki pod oczami
❣ wypadanie włosów
❣ cellulit
❣ lokalnie nagromadzona tkanka tłuszczowa (np. podbródek, brzuch, bryczesy)
❣ rozstępy
❣ wiotka skóra (np. ramiona, szyja, twarz, dekolt)
❣ profilaktyka anti-age
❣ rewitalizacja skóry

Zabieg karboksyterapii wpływa na:

– Rozszerzenie naczyń krwionośnych, co zwiększa przepływ krwi w obszarze zabiegowym
– Przywrócenie lub pobudzenie mikrokrążenia wpływającego na dotlenienie obszaru zabiegowego
– Poprawę drenażu limfatycznego przez co zmniejszony zostaje obrzęk i usuwane są toksyny z organizmu
– Produkcję elastyny i kolagenu odpowiedzialnych za elastyczność i napięcie skóry
– Rozbicie złogów tłuszczowych i redukcję tkanki tłuszczowej
– Poprawę jędrności skóry i zmniejszenie cellulitu

MEZOTERAPIA IGŁOWA I MIKROIGŁOWA

Ujędrnienie – Odmłodzenie –  Regeneracja

Mezoterapia jest iniekcją podskórną i śródskórną substancji aktywnych w celu zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny. Efekty w dużej mierze zależą od wybranych substancji aktywnych i doboru rodzaju mezoterapii.

Preparaty dobiera kosmetolog, który wykonuje zabieg. Preparat dostosowany jest do kondycji skóry i potrzeb pacjenta.

Dla kogo polecana jest terapia?

Przy młodych skórach stosowane są preparaty, które uzupełniają niedobory kwasu hialuronowego w skórze tzw. BIOREWITALIZATORY. Jest to również terapia prewencyjna, opóźniająca procesy starzenia się skóry.

Skóra z oznakami starzenie tracąca jędrność wymaga preparatu o bardziej intensywnym działaniu. Dobrze sprawdzać się będą BIOSTYMULATORY, które stymulują produkcję nowego kolagenu, odbudowuje ubytki skórne, spłyca zmarszczki, poprawia elastyczność i gęstość skóry.

Wyróżniamy również preparaty REDERMALIZUJĄCE, które łączą biorewitalizację i biostymulację w jednym zabiegu.

Redermalizator ma bowiem za zadanie regulować biochemiczne i fizjologiczne procesy w komórkach, skutecznie blokować wolne rodniki oraz zapobiegać odwodnieniu skóry.

Czym jest NANOFRAX?

Mikronakłucia i nanonakłucia skóry, czyli Dermapen

NANOFRAX, to urządzenie do wykonywania mezoterapi frakcyjnej na poziomie naskórka i skóry właściwej. Oferuje dwa rodzaje mezoterapii, aby sprostać wymaganiom zarówno skóry grubej jak i uszkodzonej, jak również cienkiej, naczynkowej i bardzo wrażliwej. 

Zabieg wykorzystuje naturalny proces autoregeneracji w którym stymulujemy fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny.

Dla kogo polecana jest terapia?

Jeśli masz:
– skórę dojrzałą, zanieczyszczoną,
  niedożywioną i zmęczoną
– problemu z suchą skórą również na ustach
– silnie unaczynioną albo wrażliwą skórę
– potrzebę poprawy kondycji swojej skóry

NA TWARZ

– redukcja zmarszczek
– nawilżenie i rozjaśnienie cery
– zmniejszenie blizn, w tym potrądzikowych
– poprawa kolorytu skóry
– pomoc w leczeniu trądziku różowatego
– nawilżenie ust

NA CIAŁO

– większa jędrność skóry na delikatnych obszarach ciała m.in. na szyi i dekolcie
– uszczelnienie naczyń krwionośnych
– zmniejszenie przebarwień i blizn
– odżywienie, nawilżenie i odmłodzenie skóry
– zniwelowanie oznak starzenia się ciała
– odmłodzenie i nawilżanie dłoni

PROFHILO

PROFHILO to najnowszy zabieg przeciwdziałający zwiotczeniu i utraconej objętości skóry.

PROFHILO – likwidacja chomików Koszalin

Pozwala na całkowitą odbudowę tkanek zniszczonych procesami starzenia, odżywienie komórek i przywrócenie utraconego konturu, profilu i jędrności skóry twarzy na długi czas.

PROFHILO to ultranowoczesny zabieg do odmładzania skóry, oparty na stopniowo i długotrwale uwalniającej się z miejsca wstrzyknięcia molekule młodości, działającej jak miliony sprężynek, które prowadzą do uzyskania wypełniającego i plastycznego efektu modelującego, a przez to przywracają skórze utracone przez lata parametry.

W przeciwieństwie do tradycyjnych wypełniaczy wolumetrycznych, zabieg PROFHILO nie zmienia rysów i nie powiększa objętości tkanek twarzy ani jej nie poszerza, wręcz przeciwnie – wysmukla i wygładza rysy twarzy poprzez natychmiastowe nadanie skórze sprężystości.

Aquashine BTX

Aquashine BTX to produkt nowej generacji, zapewniający kompleksowe rozwiązania w terapii przeciwstarzeniowej.
 
Główną zaletą produktu jest jego wielopoziomowe działanie. Kompleks peptydowy stabilizuje aktywność mięśni w skórze, rozluźnia włókna mięśni mimicznych, powodując wygładzenie zmarszczek.
 
Zawarty w Aquashine BTX nieusieciowany kwas hialuronowy głęboko nawilża skórę i wspomaga zdolność peptydów do penetracji, przedłużając ich działanie.

Ejal 40

Stymulator tkankowy Ejal 40, to preparat z nieusieciowanym kwasem hialuronowym rekomendowany dla cery wiotkiej, odwodnionej, przesuszonej, narażonej na promieniowanie UV i działanie klimatyzacji, skóry z rozstępami, przebarwieniami.
 
Dzięki zastosowaniu najnowszej generacji kwasu hialuronowego o średniej masie molekularnej odbudowana zostaje podstawowa struktura macierzy pozakomórkowej ECM (Extra Cellular Matrix), przygotowane zostaje środowisko dla nowo powstających elementów budulcowych skóry oraz zwiększa się naturalna zdolność fibroblastów do produkcji kolagenu. Preparat zawiera czysty nieusieciowany kwas hialuronowy bez żadnych dodatków i chemicznych wzmacniaczy, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny.

TERAPIA NanoFrax

W zabiegu stosowane są wyjątkowo cienkie nanoigły o średnicy 90 μm. Dają one znacznie lepsze rezultaty w przypadku skóry cienkiej, silnie unaczynionej i trudno gojącej się. Zabieg z użyciem nanoigieł jest całkowicie bezbolesny, bezkrwawy i nie powoduje stanu zapalnego (może być wykonywany przez cały rok, także u chorych na cukrzycę).  W kartridżach zostały zastosowane wysokogatunkowe igły  z czystego tytanu, dając cieńsze, ostrzejsze i bardziej wytrzymałe krawędzie.

Terapia NanoFrax

W zabiegu stosowane są cienkie mikroigły o średnicy 300 μm.
W zależności od problemu i wskazań, terapeuta ustawia odpowiednią długość igieł od 0.1 mm do 2.5 mm. Poprzez uszkodzenie stratum corneum zabieg zwiększa przenikanie substancji aktywnych. Celem zabiegu jest również doprowadzenie do krwawienia
i uwolnienia czynników wzrostu z krwi.

Mikronakłucia bezpośrednio wpływają na stymulację trzech rodzajów kluczowych komórek w skórze:

  • keratynocytów – poprzez wpływ na faktor wzrostu (GF)
  • melanocytów – regulując pigmentację w skórze
  • fibroblastów – pobudzając produkcję kolagenu i elastyny

W zależności od oczekiwanych efektów i miejsca poddawanego zabiegowi, terapeuta może zastosować długość igły od 0.1 mm na twarz do 2.5 mm na ciało, dzięki czemu może regulować głębokości iniekcji i działać na wszystkich warstwach skóry. Zabiegi z NanoFrax stymulują skórę mechanicznie i pozwalają głęboko przedostać się składnikom aktywnym. NanoFrax to niezastąpiony element terapii niwelującej głębokie zmarszczki, utratę jędrności skóry, blizny potrądzikowe i przebarwienia. Zabieg jest bezpieczny dzięki zastosowaniu sterylnych kartridży jednorazowego użytku.