Laboratorium efektywnie przyczyniło się do osiągnięcia przełomowych postępów w pielęgnacji skóry na skalę światową. Jednym z przykładów pionierskiego i innowacyjnego wdrażania nauki w życie, jest zastosowanie w kosmetykach komórek macierzystych pochodzenia roślinnego.

Formuła każdego sprzedawanego produktu jest precyzyjnie dobrana z naukowo sprawdzonych składników i skomponowana we własnych laboratoriach. Wszystkie produkty są produkowane, pakowane i dystrybuowane na cały świat z siedziby głównej firmy znajdującej się w Północnej Kalifornii w USA. Produkty DermaQuest Skin Therapy pozbawione są parabenów, a firma nigdy nie prowadziła testów na zwierzętach.

Laboratorium DermaQuest Skin Therapy, to rozwiązanie dla wymagających specjalistów z zakresu kosmetologii, dermatologii oraz ich pacjentów. Silna koncentracja najbardziej pożądanych składników aktywnych, synergia działania, inspiracja rozwojem i nauką oraz brak parabenów stawiają markę na bardzo wysokim poziomie zaawansowania.

W NASZEJ OFERCIE:

– Terapeutyczny Zabieg Dyniowy DermaQuest

Mango Peel DermaQuest

Azelaic Peel

– Mango Lift Collagen Therapy

Główne atuty marki DermaQuest  to:

  1. wyselekcjonowane składniki aktywne
  2. wysoka koncentracja składników aktywnych
  3. rezultaty potwierdzone w badaniach naukowych
  4. brak parabenów i substancji zapachowych
  5. zawarta w produktach technologia komórek macierzystych pochodzenia roślinnego – aby działać regeneracyjnie i przeciwzapalnie
  6. zawarta w produktach technologia liposomów – aby dotrzeć do najgłębszych warstw skóry