A’Lalique to profesjonalny salon kosmetologiczny, w którym można skorzystać z bardzo szerokiej oferty profesjonalnych usług upiększających. Wśród nich znajdują się przedłużanie oraz zagęszczanie rzęs różnymi metodami, które sprawiają, że spojrzenie staje się magnetyzujące. Ponadto można skorzystać tu z manicure i pedicure, a także zdecydować się na zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, takie jak m.in. karboksyterapia, żelazko przeciwzmarszczkowe, depilacja woskiem, mikrodermabrazja, dermapen, kwasy oraz oxybrazja. W salonie kosmetologicznym można również odprężyć się podczas przyjemnych masaży – szczególnie polecamy tradycyjny hawajski masaż relaksacyjny i regenerujący Lomi Lomi Nui.

Warto dodać, że A’Lalique to miejsce zaaranżowane z niezwykłym smakiem. Nowoczesne wnętrza urządzone z nutą romantyzmu, pozytywie nastrajają do życia i sprawiają, że w salonie miło spędza się czas. Nie bez znaczenia pozostaje również wyjątkowa obsługa tego miejsca. Zawsze chętnie doradzą i odpowiedzą na wszystkie pytania.


“Witam Państwa serdecznie, nazywam się Amanda Kalkowska i mam przyjemność być właścicielem Salonu Kosmetycznego A’Lalique.

Z wykształcenia, a także z zamiłowania jestem kosmetologiem. Ukończyłam 5-letnie studia, na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie – na Wydziale Nauk o zdrowiu, gdzie zdobyłam tytuł magistra. Dodatkowo odbyłam szereg kursów, a także szkoleń, by móc zgłębić swoją wiedzę w dziedzinie kosmetologii.

Mam przyjemność zaprosić Państwa do strefy urody i zdrowia – Salonu kosmetycznego A’Lalique, w którym wysoka jakość świadczonych usług, a także zadowolenie klienta, jest najważniejsze.

Poniżej przedstawiam Państwu osoby, które współtworzą to wspaniałe miejsce.


Piotr Kalkowski – technik masażysta z wieloletnim doświadczeniem (Ośrodki rehabilitacyjne, Wellness & Spa, masażysta w Klubie Sportowym Gwardia Koszalin)

“Oferuje Państwu profesjonalne masaże relaksacyjne, masaże dla urody, a także masaże dla zdrowia.  Swoją pracę wykonuję  w sposób profesjonalny, dbając o zdrowie i dobre samopoczucie moich klientów i klientek. By móc świadczyć usługi wysokiej jakości ukończyłem szereg kursów, czego dowodem są poniższe certyfikaty.”

Masaż przynosi ulgę nie tylko w dolegliwościach bólowych. Usprawnia krążenie krwi i limfy, poprawia jędrność i wygląd skóry, zmniejsza napięcie mięśniowe.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Dominik Głuszek – technik usług kosmetycznych.

Perfekcjonistka w stylizacji rzęs i paznokci. Z dokładnością i zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy.

Każda klientka może się w pełni zrelaksować w jej towarzystwie nie tylko przy zabiegach upiększających, ale i pielęgnacyjnych twarzy i ciała.


Liza Duszkiewicz – studentka kosmetologii.

“Obecnie studiuje kosmetologię na PWSZ w Koszalinie. Dotychczas ukończyłam technikum o specjalności fryzjerstwo i wizaż oraz odbyłam zagraniczny kurs stylizacji paznokci.

Jestem ambitną osobą pełną kreatywnych pomysłów. Kosmetologia, to moja specjalność, którą ciągle rozwijam. Od niedawna dołączyłam do fantastycznego zespołu ludzi z pasją w salonie A’Lalique.

Dzięki temu mam przyjemność dbać o dłonie i paznokcie Pań, które cenią sobie wysoką jakość usług oraz piękno. Radość interesantek to dla mnie podstawa. Zapraszam serdecznie do rezerwacji wizyty.”